Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bass Splash

Грати
Big Bass Splash - це новий слот в онлайн казино Pokermatch на рибальську тематику, над яким працювала студія Pragmatic Play. Гра пропонує адекватну графіку, а також відповідний розмір головних призів. За умови, що ви любите риболовлю на окуня, я думаю, що це буде приємним варіантом.

У Big Bass Splash ви знайдете 5x3 барабанів, а також 10 активних ліній для виплат. Головний приз у 5 000 разів більше ставки - це найкраще, що він може запропонувати, але мені сподобалося дізнатися про RTP до 96,71%, навіть незважаючи на високу волатильність (рейтинг 5/5). Слід згадати кілька особливостей, зокрема дикі символи, скатери, механіку збору грошей і безкоштовні обертання.

Ставки та призи

Ставки в Big Bass Splash дуже низькі, що ідеально підходить для того, щоб спробувати свої сили, адже для кожного раунду потрібно поставити лише 1 UAH. Існують також і більші ставки - до 2000 UAH за спін.

У Big Bass Splash досить непоганий головний приз, хоча 5,000-кратна ставка не обов'язково хороша для слота з високою волатильністю. Зверніть увагу на RTP, оскільки використовується діапазон, доступні значення якого становлять 96,71%, 95,67% і 94,60%. Я б рекомендував гру тільки для перших двох рівнів.

Особливості гри Big Bass Splash

Рибалка в цьому випадку буде диким символом, тобто символом, який ви використовуєте під час формування нових комбінацій. На той момент це замінник, який замінює лише звичайні символи.

Ми також бачимо символ розкиду Bass Fish, і він може з'являтися кілька разів, і в цьому випадку є шанс або гарантія того, що функція спрацює.

Якщо присутні лише два скатери, ви можете отримати третій, але це випадкова подія або результат випадкового респіну. Респін відбувається лише тоді, коли поточні скатери можуть опуститися на одну позицію, тобто вони не повинні бути вже внизу барабана. Якщо це так, то інші барабани запускаються повторно, щоб отримати шанс на третій скатер.

Якщо ви отримуєте від 3 до 5 скатерів, безпосередньо або в результаті цих випадкових модифікаторів, слот дає вам 10, 15 або 20 безкоштовних обертань.

Грошові символи з'являються на барабанах у вигляді рибок, а відповідні суми збираються за допомогою диких символів Fisherman Wilds, які можуть випадати одночасно. Кожен з них збирає всі призи з цих символів риби, тому ви можете отримати виплату кілька разів.

Щоб повторно запустити безкоштовні обертання, потрібно зібрати кількість диких символів, кратну 4. Тоді ви отримуєте 10 додаткових обертань, а символи грошей отримують більший множник. Спочатку він збільшується до 2x, потім до 3x, а потім до 10x.

Загалом ви можете отримати до 50 безкоштовних обертань (20 початкових раундів і ще 30 за рахунок колекції диких символів).

Коли на барабанах присутні дикі символи рибалки, але немає риби, деякі з них можуть випасти. Це випадкова подія. У вас також може випасти Fished, але не бути Fisherman Wild, в цьому випадку ви можете отримати його і зібрати призи.

Тема та дизайн

Це онлайн-слот на тему риболовлі, лише один з багатьох подібних релізів, які ми бачили протягом багатьох років. Big Bass Splash пропонує цілий ряд спеціальних символів, деякі з них пов'язані з темою, а деякі - ні. Серед тих, що пов'язані з темою, ви знайдете бабку, вантажівку, коробку з наживкою, рибу та вудку. Непов'язані іконки - це королівські сім'ї, від 10 до K. Що стосується дії з-за барабанів, то ми бачимо там вид під поверхнею води, з рослинами, видимими на дні.

Висновок

Big Bass Splash може бути хорошим варіантом для багатьох різних гравців. Це випробувана і перевірена механіка, якою люди користуються вже досить давно.

X
ГРАТИ БОНУС