Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Cygnus 2

Грати
Хоча Cygnus 2 явно натхненний Стародавнім Єгиптом, він не є типовим ігровим автоматом, і тому Elk Studios вдалося внести ковток свіжого повітря в категорію ігор, яка наповнена не натхненними назвами. З новою механікою, пристойною графікою і хорошим потенціалом, думаю, ви погодитеся, що Cygnus 2 може багато чого запропонувати гравцям онлайн казино Покерматч, навіть тим, хто зазвичай не цікавиться іграми на єгипетську тематику.

Цей ігровий автомат розпочнеться з 6 барабанів, на яких є 4096 способів виграти, але з можливістю в кінцевому підсумку використовувати до 262 144 способів. До 64-кратних множників, бонусних символів і безкоштовних випадінь - ось основні функції, які Cygnus 2 реалізував для вас. З їхньою допомогою можна виплатити до 5 000 разів більше загальної ставки, або 20 000 000 UAH, і це при тому, що RTP трохи вище середнього, на рівні 96,10%.

Ставки та призи

Тут не потрібно вибирати кількість ліній або ставку на лінію, вам потрібно лише вибрати загальну суму, яка піде в наступний раунд. Найменша доступна ставка - 5 UAH, а найбільша - 4000 UAH

Розробник обмежив максимальний виграш у грі на рівні 5,000x загальної ставки, що досить непогано, хоча в наші дні ми часто бачимо набагато більші цифри в слотах з високою волатильністю. З урахуванням ставок, дозволених у цій грі, теоретично можна зірвати джекпот у розмірі 20 000 000 UAH

Гра вважається високо волатильною, оскільки має 8 балів за 10-бальною шкалою. У довгостроковій перспективі вона буде добре працювати, як ми можемо зрозуміти, виходячи з заявленого для неї RTP 96,10%.

Особливості гри Cygnus 2

Гра починається з 6 барабанів та 4 рядів символів, використовуючи 4096 способів виграти. У міру формування виграшів і спрацьовування лавин символи будуть ковзати зліва направо за допомогою гравітаційної механіки. Символи розташовані не в одному ряду, а скоріше по діагоналі, тому, коли деякі з них видаляються, інші можуть впасти з сусідніх барабанів, щоб зайняти порожні позиції. Гра також додаватиме нові ряди символів, коли ви формуватимете комбінації, і врешті-решт у вас може з'явитися 8 рядів символів і аж 262 144 активних способів виграти.

Однією з постійних функцій цієї гри є символ X. Цей символ повинен досягти дна ігрового поля через послідовні лавини, і якщо він це зробить, то ви отримаєте множник, який збільшиться. Ви продовжуєте підніматися на цьому стовпі множника, досягаючи максимуму в 32x.

Логотипи W виконують роль замінників, тому вони є дикими символами, корисними щоразу, коли вони з'являються на барабані, де вам потрібно сформувати комбінацію.

У грі також є бонусна функція з 7 безкоштовними випадіннями, які можна активувати, якщо бонусний символ досягне лівого стовпа і доторкнеться до нього.

Тема та дизайн

Так, це тема Стародавнього Єгипту, але її реалізація досить незвична. У вас є два великі стовпи з боків, які утримують всі мармурові символи, що з'являються на барабанах. Зображення, показані на цих мармурах, досить звичайні, з дорогоцінними каменями, щасливими сімками або зображеннями різних тварин (птахів, котів, верблюдів тощо).

Висновок

Cygnus 2, схоже, буде дуже цікавим ігровим автоматом з високою волатильністю, але також з хорошим потенціалом і новим підходом до роботи.

X
ГРАТИ БОНУС