Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Pink Elephants

Грати
Дизайн Pink Elephants натхненний африканською тематикою, чого можна було б очікувати, оскільки він присвячений слонам, але ці тварини також зображені в рожевому кольорі, який, безумовно, не є їхнім природним кольором. У цьому випадку Thunderkick створили один з найбільш унікальних ігрових автоматів.

Для Pink Elephants було обрано дещо незвичний макет: 6 барабанів і 4096 способів виграти. Окрім того, що вона формує комбінації, не покладаючись на лінії виплат, вона також використовує дикі символи, скатери, таємничі символи розкиду, безкоштовні обертання та бонусні ігри, і це робить її досить прибутковою. Його кращі винагороди можуть дати гравцеві до 1 000 доларів в онлайн Pokermatch Casino .

Ставки та призи

Thunderkick не надто переймається ставками, які ви робите, або, принаймні, вони не надають системі ліній виплат великого значення. У кожній грі, яку вони розробляють, варіанти ставок завжди являють собою серію фіксованих значень, причому завжди однакових. У кожному слоті діапазон ставок коливається від 5 до 4000 UAH.

Для отримання максимальних виплат необхідно сформувати комбінації з 6 символів. Найвигідніша комбінація принесе вам 40 000 UAH, якщо ви зробите ставку в 100 доларів. В цілому, RTP в кінцевому підсумку становить пристойну цифру 96,1%.

Особливості гри Pink Elephants

Серед символів, на які вам варто звернути увагу, насамперед Дикий символ, головним чином тому, що він є найпоширенішим на барабанах, і саме він допоможе вам найчастіше заробляти гроші. Ці символи можна використовувати як замінники, і вони працюють у поєднанні з будь-яким типом символів, за умови, що ми не говоримо про скаттер-символ.

Символ розкиду має зображення арахісу. Арахіс повинен з'явитися три або більше разів у базовій грі, щоб отримати від 7 до 19 безкоштовних обертань, залежно від того, скільки символів з'явилося. Потрапивши в цю функцію, ви можете запустити від 3 до 11 безкоштовних обертань, використовуючи від двох до шести символів.

Під час безкоштовних обертань можуть з'явитися слонячі кулі. Коли це станеться, вони будуть зібрані, щоб заповнити спеціальний лічильник символів. Як тільки лічильник буде заповнений, символ перетвориться на слона на решту безкоштовних обертань. Гравець також отримує один додатковий безкоштовний спін.

Ще одна особливість, з якою ви зіткнетеся під час гри в Pink Elephants - це Mystery Scatter. У кожному раунді на барабанах може з'явитися від одного до п'яти символів Mystery, що збільшує шанси на запуск бонусної гри.

Тема та дизайн

Гра Pink Elephants безумовно має правильний дизайн, який зробить її популярною серед більшості гравців. Натхненням для нього послужили деякі дикі африканські тварини, серед яких слон займає головне місце. Різниця в тому, що слон рожевого кольору, тоді як інші тварини, зображені на барабанах, виглядають так, ніби їх перетворили на членів племені, розмалювавши обличчя та одягнувши в місцевий одяг. Що стосується низькооплачуваних іконок, то на них зображені покерні карти з камінням на боках. Все це розміщено на тлі зображення пустельної місцевості в Африці..

Висновок

Pink Elephants може дати гравцеві кілька дуже вагомих причин, щоб зіграти в нього, а графіка та 6 барабанів, безумовно, є одними з найкращих аргументів.

X
ГРАТИ БОНУС