Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sugar Rush

Грати

Інформація про ігровий автомат Sugar Rush

Дизайн гри виконаний на цукеркову тематику, де ми знаходимося серед гігантських цукерок. На тлі барабанів ви можете побачити цукерки та солодощі в гармонійних кольорах, де гра, безумовно, отримала належний кольоровий сплеск. В онлайн казино Покерматч можете грати в цей слот на всіх пристроях: мобільних телефонах, ноутбуках і настільних комп'ютерах. Ви можете створити виграшну комбінацію, зібравши 5 або більше символів одного типу в групу сполучних символів, яка активує функцію падіння.

Найменш оплачуваними символами є цукеркові ведмедики помаранчевого, фіолетового та червоного кольорів. Випадання 15 або більше символів одного типу збільшує ставку від 20 до 30 разів. Більш високооплачуваними символами є зелена зірка, фіолетовий боб, помаранчеве серце та рожева куля. Якщо ви випадає 15 або більше символів одного типу, ставка збільшується від 40x до 150x. Ракета у формі жувальної гумки є символом розкиду в грі. Давайте дізнаємося, які функції він виконує.

Особливості ігрового автомата Sugar Rush

  • Падіння
  • Коли ви створюєте виграшний кластер, активується функція Tumble. Тоді всі символи, які були частиною виграшної комбінації, зникнуть з барабанів, а нові символи впадуть вниз, щоб покрити порожні позиції. Це відбувається до тих пір, поки не з'являться нові виграші, що активує функцію Multiplier Spots.

  • Multiplier Spots
  • Коли ви створюєте виграшний кластер, усі символи залишають після себе мультиплікаторні зони, і якщо ви потім створите новий виграш поверх мультиплікаторних зон, ці позиції отримають 2-кратний множник виграшу. Кожного разу, коли ви створюєте виграш на місці з мультиплікатором, його вартість подвоюється, і на кожну позицію припадає до 128X множника виграшу.

Якщо ви створите виграш, який містить кілька множників, вони будуть накопичуватися, перш ніж будуть застосовані до виграшу. В основній грі місця з множниками обнуляються, коли більше не буде створено жодного виграшу, тоді як у бонусній грі вони залишаються.

Безкоштовні обертання

Якщо ви випадає 3 або більше символів розкиду, активується функція безкоштовних обертань. Залежно від того, чи випадає 3, 4, 5, 6 або 7 символів розкиду, ви отримуєте 10, 12, 15, 20 або 30 безкоштовних обертань відповідно. Під час цих обертань бонусної гри ви можете отримати додаткові безкоштовні обертання, де ви отримуєте таку ж кількість безкоштовних обертань за один символ розкиду, як і під час активації.

Що робить цю бонусну гру ще більш захопливою, так це те, що місця для множників не скидаються між обертаннями, а отже, можуть значно збільшуватися.

Покупка бонусу

Ви можете активувати функцію безкоштовних обертань безпосередньо за допомогою функції купівлі бонусу. Ви платите 100-кратну ставку, а потім випадковим чином випадає 3, 4, 5, 6 або 7 символів розкиду, які активують бонусну гру.

Висновок про ігровий автомат Sugar Rush

Подібно до того, як можна швидко підсісти на певний вид цукерок, цей слот швидко зачаровує нас перед екраном. Барвисте середовище гри дуже привабливе, а її різні елементи дійсно привертають вашу увагу. Цей слот має декілька, але добре поєднаних функцій, які можуть принести чудові виграші до 5000 разів більші за ставку. Це в межах нормалізованого рівня максимального виграшу від цього постачальника ігор, але трохи розчаровує, оскільки попередня гра Sugar, Sweet Bonanza, могла приносити виграші до 21100 разів. Під час обертань виграшні комбінації активують функцію падіння, і це може призвести до того, що обертання буде дуже довгим. Символи пристойно оплачуються, і коли випадає виграш, з'являються мультиплікатори, які можуть отримати множники до 128X кожен.

Дуже важко досягти такого розміру в основній грі, але ви отримаєте чудовий смак того, що чекає на вас у бонусній грі. У бонусній грі місця з множниками не скидаються між обертаннями, що часто дає чудову можливість виграти великі суми в останніх обертаннях. Гравцям, які раніше були захоплені раптовими бонусами у Fruit Party, неодмінно сподобається налаштування цієї гри, оскільки ви постійно бачите мультиплікатори, які можуть допомогти виграшним кластерам виплачуватися дуже добре. Це хороший розмір RTP, якщо припустити, що за замовчуванням використовується найвище значення 96,50%, і його висока волатильність була відчутна в нашому тесті, але час від часу це допомагає створювати раптові великі виграші.

Sugar Rush - це слот від Pragmatic Play, який, безумовно, відповідає своїй назві, де місця з множниками час від часу допомагають генерувати феноменальні виграші з виграшним кластером

X
ГРАТИ БОНУС