Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sun of Egypt 3

Грати
Sun of Egypt 3 в онлайн казино Pokermatch - ще один слот у єгипетському стилі від Booongo. Його попередниками були Sun of Egypt і Sun of Egypt 2, але розробник вирішив не зупинятися на досягнутому і представив нашій увазі слот Sun of Egypt 3. Загалом, особливих відмінностей у функціоналі між Sun of Egypt 3 і двома попередніми моделями немає, але призи були збільшені до 10 000x від вашої ставки, що стане приємним нововведенням.

Особливості ігрового автомата Sun of Egypt 3

Ігровий автомат Sun of Egypt 3 має 3 ряди та 5 барабанів із символами, а також 25 способів виграти. Коефіцієнт RTP становить 95,61%, що дає вам хороші шанси отримати виплату в цьому слоті з високою волатильністю. Ось які функції слід очікувати.

Символи Wild і Scatter

У грі Sun of Egypt 3 золотий фараон є диким символом, горщик із золотом - символом розкиду, а символ Sun Bonus - символом розкиду. Преміум-символи є найбільш високооплачуваними і можуть принести вам до 10 разів більше вашої ставки за п'ять однакових символів на лінії виплат. Дикий символ є ще більш цінним, оскільки за п'ять однакових символів він може збільшити вашу ставку в 12 разів.

Раунд безкоштовних обертань

Щоб отримати вісім безкоштовних обертань, вам потрібно зібрати три скатери на барабанах. Їх можна повторно запустити, зібравши ще три скатери під час FS-гри. Під час безкоштовних обертань на барабанах з'являються лише найвисокооплачуваніші символи, такі як дикі символи, скатери та бонусні символи.

Функція Hold and Win

Функція Hold & Win - це спеціальний бонусний раунд, який активується при випаданні шести або більше символів із зображенням сонця. Під час раунду на барабанах з'являться лише сонячні бонусні символи, кожен з яких має грошовий номінал від 1 до 15 разів.

Ви отримаєте 3 повтори, щоб зібрати більше символів, але повтори будуть обнулятися щоразу, коли ви випадає новий символ сонячного бонусу. Після завершення повторних обертань ви виграєте загальну суму грошових номіналів символів сонячного бонусу.

Символи джекпоту

У грі Sun of Egypt 3 є символи джекпоту, які можуть бути міні-, мінор-, мажор- або гранд-символами. Вони мають фіксовану вартість у 20 разів, 50 разів, 150 разів або 2 000 разів більше вашої ставки відповідно. Вони можуть з'являтися під час базової гри та функції Hold & Win. Якщо ви заповните весь екран бонусними символами, то виграєте Королівський джекпот у 10 000 разів більше вашої ставки.

Супербонус

Ще однією захоплюючою особливістю гри є символи Супербонуса, які виглядають як темно-помаранчеве сонце. Ви можете отримати цей символ на 5-му барабані в основній грі та під час раунду безкоштовних обертань, який запускається 3 скаттерами.

Якщо ви випадає більше п'яти символів, ви потрапляєте в раунд Super Bonus, де можете виграти грошові призи та джекпоти більшої вартості. У супер-бонусній грі ви також можете знайти таємничі символи, які можуть перетворитися на символи джекпоту або супер-бонусні символи.

X
ГРАТИ БОНУС